Oostappen Vakantiepark Prinsenmeer in Asten
4x overnachten
incl. bedlinnen (t.w.v. € 9,50 p.p.)
incl. eindschoonmaak
fles wijn in de accommodatie
welkomstkopje koffie of thee
gratis gebruik subtropisch zwemparadijs
gratis gebruik Turks stoombad, sauna en whirlpool
gratis parkeren (1 auto)
Hier ontdek je hét klokkendorp en een prachtig nationaal park; in de directe omgeving van het prachtige Nationaal Park De Groote Peel ligt namelijk Oostappen Vakantiepark Prinsenmeer. Het vakantiepark ligt in Asten, een Noord-Brabants dorp met een bijzondere klokkenhistorie. Ontdek de omgeving van het park per fiets of maak een mooie wandeling. Op het vakantiepark zelf is ook genoeg te beleven, zowel binnen als buiten, voor jong en oud! Wat dacht je van recreëren op het strand, een potje volleyballen of een middag in de sauna?