Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

't Woold

Asten, Nederland

t-wooldt-wooldt-wooldt-wooldt-wooldt-woold
Favoriet

v.a. 1.625

  • Beoordeeld met een 9,4
  • 4 sterren
  • Max. 26 personen

Bekijk vrije data

't Woold in Asten

Sfeervol en zeer comfortabel ingericht landhuis met groot omheind grasveld/speelweide, gelegen vlakbij Nationaal Park de Groote Peel in het Brabantse Asten-Heusden. De natuurrijke en landelijke omgeving biedt volop mogelijkheden voor leuke activiteiten zoals wandelen, fietsen, paardrijden en zwemmen. Naast de woning ligt een 9 en 18- holes golfbaan waar u terecht kunt voor diverse arrangementen en golfclinics. Nabij het vakantiehuis bevindt zich op ca. 300 m. een heerlijk restaurant met een prachtig terras. Dit vakantiehuis is een absolute aanrader voor een gezellig familie- of vriendenweekend en daarnaast ook zeer geschikt voor een zakelijk verblijf.

Prachtig landhuis in een natuurrijke omgeving met openhaard en WIFI

Faciliteiten

  • Vaatwasser
  • Magnetron
Prijzen en beschikbaarheid
Beschikbaarheid Prijs
Van 20-12-2019 t/m 27-12-2019 1.625,- Boek
Van 03-01-2020 t/m 10-01-2020 1.625,- Boek
Van 17-01-2020 t/m 24-01-2020 1.625,- Boek
Van 14-02-2020 t/m 21-02-2020 1.625,- Boek
Van 21-02-2020 t/m 28-02-2020 1.625,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Nederland

4 pers.
SL Deluxe 4 personen

Lunteren in Gelderland is het geografisch middelpunt van Nederland. Omgeven door bossen, heidevelden en zandverstuivingen, is Lunteren een ideale bestemming voor liefhebbers van rust. Ruimte en natuur. Te voet of per fiets ontdekt u hier de Veluwse a..

Lunteren

4 pers.
ND Deluxe 4 personen

Dit recreatiepark ligt midden in de duinen van de . De perfecte locatie voor een heerlijke strandvakantie. Het strand ligt op ongeveer 2 kilometer van het park. Ook de kinderen zullen zich prima vermaken op en rondom het park. Dit park beschikt over ..

Noordwijk

10 pers.
Bospark Ede 6

De verschillende type vakantieverblijven liggen verspreid over dit bosrijke vakantiepark. Er zijn 6-pers. chalets (NL-6718-02), een luxe 10-pers. variant (NL-6718-12), luxe 6-pers. hoeves (NL-6718-03) en een riante 12-pers. villa (NL-6718-04). Alle t..

Ede

4 pers.
Deluxe 4 personen

Luxe vrijstaand vakantiehuis met twee slaapkamers en sfeervol buitengedeelte.Luxe en sfeervol vakantiehuis voor 4 personen gelegen in de bossen van Beekbergen, aan de rand van Veluwe. Dit vakantiehuis heeft alles wat u nodig heeft om zorgeloos te gen..

Beekbergen