Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

't Woold

Asten, Nederland

t-wooldt-wooldt-wooldt-wooldt-wooldt-woold
Favoriet

v.a. 2.770

  • Beoordeeld met een 9,4
  • 4 sterren
  • Max. 26 personen

Bekijk vrije data

't Woold in Asten

Sfeervol en zeer comfortabel ingericht landhuis met groot omheind grasveld/speelweide, gelegen vlakbij Nationaal Park de Groote Peel in het Brabantse Asten-Heusden. De natuurrijke en landelijke omgeving biedt volop mogelijkheden voor leuke activiteiten zoals wandelen, fietsen, paardrijden en zwemmen. Naast de woning ligt een 9 en 18- holes golfbaan waar u terecht kunt voor diverse arrangementen en golfclinics. Nabij het vakantiehuis bevindt zich op ca. 300 m. een heerlijk restaurant met een prachtig terras. Dit vakantiehuis is een absolute aanrader voor een gezellig familie- of vriendenweekend en daarnaast ook zeer geschikt voor een zakelijk verblijf.

Prachtig landhuis in een natuurrijke omgeving met openhaard en WIFI

Faciliteiten

  • Vaatwasser
  • Magnetron
Prijzen en beschikbaarheid
Beschikbaarheid Prijs
Van 07-08-2020 t/m 14-08-2020 2.770,- Boek
Van 04-09-2020 t/m 11-09-2020 2.770,- Boek
Van 11-09-2020 t/m 18-09-2020 2.770,- Boek
Van 18-09-2020 t/m 25-09-2020 2.770,- Boek
Van 25-09-2020 t/m 02-10-2020 2.770,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Nederland

6 pers.
Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur–wild–rust– luxe-jacuzzi-sauna

Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken: deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling ’s nachts, geen verkeer, geen waarneembare menselijke gelui..

Garderen

5 pers.
5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

Sfeervol vakantiehuis in GarderenRustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark ‘d..

Garderen

36 pers.
Groepsaccommodatie Buurse

Op een mooi gelegen en ruim perceel met een fantastisch uitzicht over de weilanden, ligt dit vakantiehuis. Rust, ruimte en privacy gecombineerd met een comfortabele inrichting zijn factoren die u een onbekommerd...nOm de 1.5 meter afstand te kunnen w..

Buurse

10 pers.
Bospark Ede 6

De verschillende type vakantieverblijven liggen verspreid over dit bosrijke vakantiepark. Er zijn 6-pers. chalets (NL-6718-02), een luxe 10-pers. variant (NL-6718-12), luxe 6-pers. hoeves (NL-6718-03) en een riante 12-pers. villa (NL-6718-04). Alle t..

Ede